Temassız ödemelerin her alanda büyük bir trend haline geldiği günümüzde, belki de bilindik en eski temassız ödeme şekli olan taşıtmatik servisini Kolay Yakıt olarak 2015 yılında bu yana BP’nin en büyük ve lisanslı taşıtmatik distribütörlerinden biri olarak sunuyoruz.

2020 yılı ve halen yaşamakta olduğumuz pandemi süreci bize temassızlığın önemini ve konforunu bize önemli ölçüde göstermiş durumda. Araçtan inmeden, para ödemeden ve her hangi biri ile temas etme ihtiyacı duymadan gerçekleştirebileceğiniz yakıt alım sürecini yıllardır müşterilerine büyük bir kolaylık olarak sunan Kolay Yakıt sadece bununla kalmayarak mikro işletme ve kobilere sağladığı özel indirimlerle küçük işletmelere finansal destek sağlıyor. 

Kolay Yakıtın ödeme alternatifleri içerisinde yer alan kredi kart blokeli ödeme sisteminin yanında kuvvetli bir opsiyon olarak sunduğu açık hesaplı ödeme fırsatlarını 2021 yılının başında yayına aldığı dijital şubesi ile birlikte tamamen temassız ve çevrimiçi satın alma süreci ile taçlandırıyor.

Kolay Yakıt’a üye olarak temassız, konforlu ve indirimli akaryakıt alırken aynı zamanda ödemelerinde 30 ile 120 gün arasında değişen vadelerde bir finansman imkanına kavuşuyor. Üstelik tüm bunları kolayyakit.com.tr sitesi üzerinden tamamen online olarak gerçekleştirebiliyor.

Kolay Yakıt temassızlığın ve dijitalin gücünü bir araya getirdiği böylece müşterilerinin dilediği anda dilediği ödeme ve indirim alternatifleri ile alabileceği servisleri çevrimiçine taşımış oluyor.

Akaryakıt tasarrufu sağlarken, 120 güne kadar ödeme vadesine kavuşmak ve tüm akaryakıt alımlarınız ile fatura süreçlerini temassız ve temiz hale getirmek için hemen başvurabilir, size özel sunduğumu indirim ve vade seçeneklerinden biri ile ilerleyerek anında taşıtmatik dünyasına dahil olabilirsiniz. 

Kolay Yakıt taşıtmatik üyeliğinizi online açtıktan 4 gün içerisinde kargoya verilen cihazlarımızdan anahtarlığı seçmeniz durumunda kullanıma hemen başlayabilir, halka için ise TURPAK servis noktalarından ücretsiz montaj sonrası kullanıma başlayabilirsiniz. 

Tüm süreçlerini dijitalize etmiş olan Kolay Yakıt için satış sonrası tüm müşteri hizmetleri süreçleri de tıpkı öncesinde olduğu gibi mobil uygulamamız üzerinden tamamen dijital yürütülebiliyor.  Raporlarınıza erişim, limit değişikliği, araç ekleme ve çıkarma gibi anlık taleplerinizi mobil üzerinden anında yönetebilir böylece dijitalin verdiği tüm imkanlardan kolay yakıt sayesinde faydalanabilirsiniz.

Kolay yakıt müşteri hizmetleri tarafından aynı zamanda farklı konulardaki anlık bilgi ihtiyaçlarınızı ve hızlı işlem taleplerinizi karşılamak üzere whatsapp üzerinde çalışan yapay zeka asistanı ile anlık ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere 7/24 hazır durumda.  05494229800 nolu whatsapp hattımızı cep telefonunuza kaydedebilir ve tüm kolay yakıt hizmetlerinin tamamına erişebilirsiniz.

Kolay Yakıt olarak sizleri taşıtmatik hizmetlerinin dijital dünyasına davet ediyoruz. Temassız, konforlu, tasarruflu ve vadeli akaryakıtla tanışmak için sizleri bekliyoruz.