BP Taşıtmatik kullanmanın 4 önemli avantajı

Aracınızdan inmeden, para ödemeden, tümüyle temassız bir şekilde akaryakıt almanızı sağlayan ve tüm işlemleri gün gün, saat saat, lokasyonuyla birlikte ekranınıza yansıtan, faturayı da ister adresinize ister e-postanıza gönderen akıllı mı akıllı bir sistem var desek şaşırır mıydınız? İşte BP Taşıtmatik tam olarak böyle bir sistem. BP Taşıtmatik'in avantajlı dünyası işletmenize hız, zaman ve güncellik kazandırıyor. Ayrıca dönemsel kampanyalar ve indirimlerle ticaretin altın kuralı olan "satın alırken kazan"manın dayanılmaz hafifliğini yaşatıyor! BP Taşıtmatik, fiyatları ve indirim oranlarıyla işletmenizin tasarruf etmesini ve filonuzdaki araçların ne zaman, nereden, kaç liralık yakıt aldığını tek tuşla görerek satın alma yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. 

Çağımız teknoloji, hız ve dijitalleşme çağı. İş süreçlerini dijitalleştirip zamanı ve bilgiyi hızlı ve etkin bir şekilde kullanmayan şirketler yarış dışı kalıyor. BP Taşıtmatik'in avantajları sizi, işletmenizi geleceğin dünyasına taşımaya davet ediyor. İşte akaryakıt alım süreçlerinde teknolojiyi yetkin bir şekilde kullanmanızı sağlayacak BP Taşıtmatik'in 4 önemli avantajı. 

BP Taşıtmatik'le zaman ve hız kazanın 

"Vakit nakittir" sözünü hepimiz biliyoruz. Hatta bugün geldiğimiz noktada verimlilik ve ikame edilemezlik açısından vakit, nakitten çok daha kıymetli. BP Taşıtmatik'in araç tanıma sistemi sayesinde benzin istasyonunda arabanızdan inmeden, sosyal mesafeyi koruyarak; para, fiş veya kredi kartıyla uğraşmadan, fatura beklemeden; temassız, hızlı ve pratik bir şekilde yakıt alabiliyorsunuz. Böylelikle vakti verimli bir biçimde kullanıyor, işletmenizin zaman tasarrufu yapmasını sağlıyorsunuz. Yakıtınızı alıp yolunuza devam ediyorsunuz; faturanız ise ister sisteme tanımladığınız e-postanıza ister adresinize gönderiliyor. Size de BP Taşıtmatik avantajlarının keyfini çıkarmak kalıyor. 

Akaryakıt satın alma süreçlerinizi tek tuşla yönetin

Hangi çalışanınız nereden, ne kadar yakıt almış; faturasını getirmiş mi, muhasebe departmanına iletmiş mi, gibi sorular ve sorunlar BP Taşıtmatik'le tarihe karışıyor. BP Taşıtmatik sayesinde şirket araçları nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt almış zahmetsizce görüntüleyebilecek, anlık olarak güncellenen online sistem sayesinde akaryakıt giderlerinizi tek tuşla raporlayarak satın alma süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebileceksiniz. BP Taşıtmatik'le araç ve filo bazında günlük, haftalık ve aylık limitler uygulayabilir, yakıt alımına lokasyon sınırı koyabilir, departman değişikliği ve araç bilgilerinizi online olarak güncelleyebilir ve akaryakıt giderleriniz üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz. Dilerseniz tüm bu işlemleri cep telefonunuzdan da kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Satın alırken kazanmaya hazır mısınız!

Devir ekonomi devri. Ve her başarılı işletmeci kar etmenin temel esasının alırken kazanmak olduğunu bilir. Bu ilkeyi gözeterek işletmecilerin ve KOBİ'lerin yanında olduğunu göstermek için bu doğrultuda çözümler geliştiren BP Taşıtmatik'in fiyatları ve %5'e varan indirim oranlarından yararlanarak siz de akaryakıt giderlerinizde ciddi bir tasarruf sağlayabilirsiniz. BP Taşıtmatik, fiyatları ve indirim oranlarının yanı sıra ödeme kolaylıklarıyla da işletmenizin yanında! Ödemelerinizi, anlaşmalı olduğumuz Yapı Kredi, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Denizbank, Finansbank, Şekerbank veya Vakıfbank'ta tanımlı DBS hesabınız üzerinden otomatik olarak, Teminat Mektubu ile havale yoluyla, 90 güne kadar vadeli çek vererek ya da kredi kartından ön çekim ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

İş yükünüzü hafifletip verimliliğinizi artırın

BP Taşıtmatik'in avantajlarından olan online sistem; takip ve yönetim kolaylığı sağlamanın yanı sıra muhasebe departmanınızın iş yükünü de hafifletiyor. Almış olduğunuz akaryakıt bedelleri tarafınıza ayda üç kez olmak üzere her ayın 11, 21, 30/31′inde fatura edilmektedir. Böylelikle çalışanlarınız masraf fişi toplamaktan, muhasebe çalışanlarınız onlarca fişi sisteme girmekten, siz de tüm bu süreci detaylı olarak kontrol etmekten kurtuluyorsunuz. Aynı zamanda şoförlerinize avans vermek, istasyon giderinizi tam tespit edememe derdiniz, tarafınıza kesilen faturaların ödemesini istasyonlara ödeme yapmak yerine Kolayyakıt firmasına (BP taşıtmatik hizmeti aldığınız firmaya) yaparak tek yerden harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.  BP Taşıtmatik'in akıllı online sistemi sayesinde hem siz hem de çalışanlarınız zaman ve işgücü tasarrufu sağlıyor tüm enerjinizi işinizi geliştirmeye veriyorsunuz. Ayrıca Kolayyakıt Mobil uygulaması ile şirketinize veya şahsınıza ait tüm faturaları kolaylıkla görüntüleyebiliyor ve dilerseniz sisteme tanımlı e-posta adresine gönderebiliyorsunuz.

Taşıtmatik'in nasıl çalıştığı, Türkiye'deki istasyon ağı ve diğer detaylar için https://www.kolayyakit.com.tr/tasitmatik sayfamızı inceleyebilirsiniz.